Blendery Kielichowe – Ranking Najlepszych Modeli 2020

Ostatnia Aktualizacja:

blender kielichowy ranking

Jeśli chcesz zakupić najlepszy blender kielichowy dla swoich potrzeb to dobrze trafiłeś! Przebadaliśmy oferty różnych producentów i wybraliśmy 10 modeli które naszym zdaniem mogą konkurować o tytuł najlepszych blenderów kielichowych na polskim rynku.

Poniższy ranking blenderów kielichowych pomoże Ci w dokonaniu najwłaściwszego wyboru. Ranking ten zawiera obecnie najpopularniejsze i zarazem najlepiej oceniane przez polskich klientów blendery kielichowe w Polsce.

 

Blender Kielichowy – Ranking Top 10

Jak wybrać dobry Blender Kielichowy?

Jak dobrać właściwy blender kielichowy? Oto lista najważniejszych cech które powinieneś wziąć pod uwagę przy wyborze blendera:

Moc

Nic nie jest frustrujące, jak posiadanie blendera, który blokuje się w trakcie pracy. Dlatego potrzebujesz mocnego, przynajmniej 300-watowego, a najlepiej 900-watowego blendera który upora się np. z kruszeniem bryłek lodu. Ostrze nie może wyginać się  podczas szlifowania lub zostawiać cię z połową niezmieszanych składników.

Prędkość obrotowa silnika

Prędkość obrotowa silnika to szybkość, z jaką silnik porusza łopatkami. Im większa prędkość obrotowa silnika, tym bardziej wydajny będzie on podczas kruszenia lodu i innych składników. Tak więc, aby osiągnąć czysty napój, maszyna powinna mieć prędkość, która porusza łopatkami wystarczająco szybko aby skutecznie zmieszać wszystkie składniki.

Ostrza

Jeśli szukasz dobrego blendera kielichowego, wybierz ten z ostrymi krawędziami. Powinny one być wykonane ze stali nierdzewnej. Wybierz trwałe ostrza, które nie wyginają się po kilku obrotach.

Materiał

Aby mieć gwarancję że kielich w blenderze będzie Ci długo służył, wybierz ten wykonany z kopoliestru i poliwęglanu. Pamiętaj, że powinien być wolny od BPA i bezpieczny dla żywności i napojów. Wybierz również ten, który można łatwo umyć bez wielkiego zgiełku.

Koszt

Ile chcesz wydać na blender? Jest to kluczowy czynnik, który także powinieneś wziąć pod uwagę. Czy jesteś gotowy zapłacić więcej, aby uzyskać najlepszy efekt, czy też pracujesz z ograniczonym budżetem? Zadanie sobie tego pytania pomoże Ci znaleźć najlepszy blender dla Twoich oczekiwań.

Trwałość

Pamiętaj, że inwestując swoje pieniądze w blender, chcesz kupić urządzenie które będzie Ci długo służyło. Wybieraj więc blendery renomowanych marek. Sprawdź warunki gwarancji, aby upewnić się, że w razie usterki możesz liczyć na wsparcie producenta.

Rozmiar

Rozmiar określa, czy blender będzie pasował tam, gdzie chcesz. Chcesz trzymać blender na stałe w kuchni czy też planujesz go czasem zabrać w podróż? Musisz wybrać rozmiar w zależności od miejsca, w którym będziesz umieszczać blender kielichowy. Ułatwi Ci to mycie, przenoszenie i przechowywanie.

Od wielu lat pracuję w supermarkecie z narzędziami i sprzętem AGD i RTV w Londynie. Posiadam ekspertyzę w dziedzinie małego AGD jak również wszelkich narzędzi dla domu i ogrodu. Z moich pasji należy wymienić ogrodnictwo, majsterkowanie, sporty drużynowe oraz gotowanie. Uwielbiam dzielić się swoja wiedzą i doświadczeniami z polskimi czytelnikami poszukującymi porad dot. wyboru dobrych produktów dla domu i ogrodu.